Položaj:
Hotel se nalazi u selu Godžek na samoj obali mora, a udaljen je oko 20km od aerodroma Dalaman, odnosno 28 km od grada Fetije. Izgrađen je 2014. godine na površini od 76.000m2. Poseduje sopstvenu peščano-šljunkovitu plažu. Do plaže goste hotela vozi brod više puta u toku dana besplatno. Ležaljke , suncobrani, madraci i peškiri su besplatni za goste hotela. Bar na plaži takođe je uključen u cenu.
Smeštaj:
Kompleks se sastoji od 20 dvospratnih blokova koje raspolažu sa: 140 deluxe suite soba sa pogledom na kopno (45m2, max 2 osobe); 12 junior suite soba, sastoje se od dnevnog boravka i spavaće sobe, fizički odvojene vratima (55m2, max 2 osobe); 32 friends suite soba, sastoji se od dve spavaće sobe fizički odvojene vratima, dva kupatila. 55m2, max 4 osobe. Vile sa pogledom na kopno i pogledom na more poseduju sopstveni bazen. Svaka soba ima Wi-fi (besplatno), sef (besplatno), mini-bar (besplatno, bezalkoholna pića se svaki dan dopunjuju), centralni klima uređaj, telefon, TV, fen za kosu, set za pripremu kafe i čaja, balkon ili terasu.
Sadržaj:
Osnovni restoran u kom se hrana služi u toku celog dana, 3 a-la-carte restorana (riblji restoran uz doplatu), opcija vegeterijanskog menija, dva spoljašnja bazena od kojih je jedan sa slanom vodom, 4 bara , spa centar u prirodi, saunu, tursko kupatilo, teniski tereni, teretanu, prodavnicu i ambulantu. Uz doplatu usluga masaže , pranje i peglanje veša, frizer, časovi tenisa i časovi ronjenja, doktor.
Usluga:
Ultra all inclusive.
Kontakt:
+90 252 645 32 00
https://premiumgocek-tr.rixos.com/